MANUFAKTUR STIERBINDER:
…handgefertigt…nachhaltig…individuell…

Punuar me dorë në Bavari me monogram

Për kompaninë tuaj: dhurata për klientët

"Ata që ndalojnë reklamat për të kursyer para, mund të ndalojnë orën e tyre për të kursyer kohë."(Henry Ford)

100% Prodhuar në Gjermani

Shërbimi i kompanisë

Promovim për ngjarjet tuaja kryesore 

Panaire tregtare, ngjarje, festime të ndërmarrjeve, përvjetorë, festa të Krishtlindjeve ose si dhuratë nga klienti ose punonjësi

 

 

Manufaktur Stierbinder Pjesë unike të bëra prej lëkure me personalizim

Si një nga materialet më të vjetra në historinë njerëzore lëkure e vërtetë ka një kuptim shumë të veçantë dhe nuk mund të imitohet nga ndonjë material tjetër.

Artikujt prej lëkure, të punuar me dorë dhe i personalizuar, u përkasin sendeve më ekskluzive të dhuratave ndonjëherë.

Ne prodhojmë pajisje lëkure me një monogram, emër dhe logo: Boshllëqet e xhepit, jastekët e reporterit, sendet prej lëkure të cilësisë së mirë, bregdetarët, unazat kryesore, jastëkët e miut, vendet e vendosjes dhe pajisje shtëpiake.  Bërë për të matur siç kërkohet është e mundur gjithashtu. Qoftë si një pjesë e vetme, botim i vogël apo botim më i madh: Stierbinder është kontakti juajnëse doni të shkëlqeni me vëmendje të veçantë nga klientët dhe miqtë tuaj. Me produktet tona me cilësi të lartë ju lënë pas në raste të veçanta si Panaire apo përvjetore tregtare një përshtypje e qëndrueshme.

Bleni në Stierbinder

Fletore lëkure Prodhuar në Bavari

Kushdo që mban një fletore lëkure me vete për të regjistruar ide dhe informacion ditë pas dite, duhet të zgjedhë një dizajn me cilësi të lartë për t'i dhënë mendimeve të tij një kornizë të denjë. Në Stierbinder do të gjeni një përzgjedhje të madhe të fletoreve të bukura prej lëkure në të gjitha formatet. Bëni zgjedhjen tuaj midis e zezë elegante  mbretërore Blu ose hije nostalgjike e kafe. Opsionale, ju gjithashtu mund të keni embossed logon ose monogramin e kompanisë tuaj. Për këtë qëllim, ne prodhojmë një pullë individuale që mund të përdoret përsëri dhe përsëri. Madhësia aktuale e edicionit varet nga ju: trajtojeni veten në fletoren tuaj prej lëkure, ose thjesht dhurojeni.

Slitë xhami und placemats bërë prej lëkure të vërtetë

Sigurisht, mundësia e personalizimit nuk është e kufizuar në fletoret prej lëkure. Edhe mbathjet elegante ose plaçkat mund të bëhen ambasadorë elegant për kompaninë tuaj (gastronomi / hotel etj.) Nëse stampojmë logon ose stemën tuaj. Përdorni këtë mundësi për të shfaqur markën tuaj në një mënyrë delikate dhe mbresëlënëse! Die Stierbinder Mbështetësit e qelqit janë në dispozicion si në formë katrore me një gjatësi anësore 10,5 cm ashtu edhe në formë rrethore me të njëjtin diametër. Pika kryesore janë mbathjet tona prej lëkure të mbështjella me dorë. Ne prodhojmë suporte individualisht të përshtatura për nevojat tuaja.

Pastruesit e xhepit me personalizim - një aksesor elegant për zyrën dhe shtëpinë tuaj 


A po kërkoni një dhuratë të jashtëzakonshme për njerëzit që tashmë kanë gjithçka? - The Stierbinder Zbrazet xhepi lëkurë e vërtetë nuk janë vetëm një tërheqës i shkëlqyeshëm i syve, ato gjithashtu përmbushin një funksion shumë praktik: Ata krijojnë rregull në të gjitha gjërat e vogla që grumbullohen në xhepin e pantallonave ose jelekëve çdo ditë. Ejani në shtëpi, vendosni çelësat, portofolin, kartat e biznesit dhe smartphone në zbrazësin e xhepit dhe pushoni: çfarë mund të jetë më e mirë? Më në fund e dini ti aty ku janë gjërat mëngjesin tjetër. Kështu që ju mund ta kënaqni plotësisht mbrëmjen tuaj të merituar. Sigurisht që edhe ato krijohen Stierbinder Zbraz xhepat në zanatin real dhe përfaqësojnë, secili për vete, sende vërtet unike. Ne kujdesemi për personalizimin sipas dëshirave tuaja, në mënyrë që Dhuratë bëhet një medium i përhershëm, pa vëmendje reklamimi. Boshllëqet tona të xhepit janë copa të vërteta unike të bëra prej lëkure.

Lëkurë e cilësisë së mirë organizator personal me monogram

Organizatorët tanë ofrojnë hapësirë ​​të mjaftueshme për organizim dhe ide private dhe profesionale. Lëkurë premium 100% origjinal: kamoshi e tenderit nga brenda dhe lëkure e butë e lëmuar nga ana e jashtme, duke krijuar një mbulesë të butë, të butë dhe fleksibël.
Zgjidhni midis versionit të modës lëkure të modës dhe shumë prej lëkure të tjera si gjarpri ose struci. Në versionin bazë, organizatori i lëkurës vjen në shtëpinë tuaj me një insert menaxheri, një kalendar të azhurnuar, sundimtar dhe stilolaps. Mekanizmi i unazës mund të strehojë të gjitha futjet e zakonshme nga të gjithë prodhuesit kryesorë. Pra, ju nuk jeni të lidhur me ne dhe të lirë për të formuar jetën tuaj të brendshme.
Vdes Stierbinder Organizatorët janë në dispozicion në madhësi të ndryshme. Ne jemi të lumtur të prodhojmë madhësinë tuaj të dëshiruar në ngjyrën tuaj të preferuar. Planifikuesit tanë të emërimeve janë hartuar me dashuri në Mynih nga fillimi në fund. Plando planifikues i vetëm takimesh është një pjesë e vërtetë unike e bërë prej lëkure.

Veçanërisht i përshtatshëm si një dhuratë personale.

Tavolina e reporterit bërë prej lëkure

Falë nesh, ato ende ekzistojnë: jastëkët e reporterit prej lëkure në format xhepi 9 x13cm. Stierbinder ringjall këtë format praktik. Shpesh është shumë më e lehtë sesa përdorimi i smartphone-it për të shkruar shpejt diçka ose për të mbajtur një skicë të shkurtër për më vonë. Me një monogram, fletët e reporterit janë dhurata ideale të vogla që ofrojnë shumë për pak para. Ne do të ishim të lumtur të paketonim artikullin që dëshironi dhe të shtojmë një kartë përshëndetëse me tekstin tuaj.

Sigurisht, gjithashtu do t’ua dërgojmë direkt mikut tuaj. Ju mund të bëni gjithçka në mënyrë të përshtatshme në internet nga shtëpia ose zyra. Ne kujdesemi për pjesën tjetër.

broshura


Ndihmësi i vogël në format A8 + përshtatet në çdo xhep këmishë dhe xhaketë. Shkruaj shpejt një numër telefoni, mendime të shkurtra apo edhe listën e blerjeve. Broshura jonë vjen në shtëpinë tuaj, qoftë prej lëkure të cilësisë së mirë, ashtu edhe nga shtëpia. Monogrammed të dy natyrisht nëse dëshironi. Thjesht zgjidhni në dyqanin online. Libri i vogël është një dhuratë e vogël, elegante dhe personale e vogël (p.sh. si një suvenir).

Loden und Xhinse Notebooks

Kopertina e Stierbinder Fletoret e Lodenit përbëhet nga më të mirët Merino loden të ndërmarrjes tradicionale austriake Steiner1888. Lloji më i lartë absolut i klasit të lartë premium. Kjo shtëpi është përdorur për kostumet më të mira tradicionale në botë. Stierbinder Ju mund të blini libra me shtëpi me një larmi karakteristikash. Ju pëlqen plotësisht falas dhe individualisht, atëherë zgjidhni bllokun në letër bosh të ribbed të Firences. Përkundrazi me rreshta ose me rreshta, nuk ka problem. Brezi elastik i mbylljes, mbajtësi i dokumentit, mbajtësi i stilolapsit dhe faqeshënuesi janë pjesë e pajisjeve themelore. Ne aplikojmë personalizimin në një copë toke prej lëkure "të ngulitur". 

Fletoret tona të xhinseve Ne prodhojmë xhinse të përdorura duke përdorur procesin e riciklimit. Do libër është plotësisht individual dhe ju mund ta rregulloni ashtu si libri Loden.

mousepads und zinxhir kryesore 


Një bllok miu i monogramuar është një dhuratë e dobishme dhe shumë personale. Përfituesi do të jetë i lumtur çdo ditë. Die Stierbinder Padat e miut janë shumë të veshura dhe nuk rrëshqasin sepse kamoshi i vërtetë është i petëzuar në pjesën e poshtme.

Unazat tona të çelësave prej lëkure janë një suvenir i vogël ose një dhuratë promovuese me cilësi të lartë por me cilësi të lartë për klientët tuaj. Sigurisht, emri dhe logoja mund të personalizohen me një monogram.

 Manufaktur Stierbinder Dhurata lëkure - çfarë mund të bëjmë për ju? 

A keni idetë tuaja se cila dhuratë e vërtetë prej lëkure do të dëshironi t'i jepni miqve, punonjësve ose klientëve tuaj? - Ju lutem na njoftoni.